MASZ PYTANIA?    ZADZWOŃ+48 71 711 90 52
LUB WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
FORMULARZ KONTAKTOWY
Drogi Kliencie, wyraziłeś tylko niektóre z dostępnych zgód. Wyrażenie wszystkich zgód jest dobrowolne. Zwracamy jednak uwagę, że w celu wysłanie formularza należy zaakceptować wszystkie 3 zgody. W przypadku braku jakiejkolwiek zgody prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty w biurze sprzedaży. Dziękujemy!

* Wymagane pola

FORMULARZ JEST NIEPEŁNY

Wiadomość została wysłana

ZAMKNIJ

Zebry żyją blisko rzek. Dlatego nasza Zebra położona jest w sąsiedztwie bulwarów nad Odrą, byście mogli cieszyć się zielenią i nieskrępowaną wolnością. Wyobraźcie sobie poranny jogging wzdłuż spowitej mgłą rzeki, z leniwie budzącym się do życia słońcem. Zebry lubią takie widoki.

Położenie bezpośrednio
przy bulwarach nad Odrą

Mieszkania z widokiem na rzekę

Wszyscy wiemy, że zebry to zwierzęta stadne, potrzebują towarzystwa. Dlatego Zebra znajduje się w bliskim sąsiedztwie centrum, gdzie galerie, kluby, restauracje są w zasięgu spaceru. Gdy zmęczycie się galopowaniem po mieście, przypomnijcie sobie Waszą wygodną kanapę, miękkie dywany i wracajcie na upragniony relaks.

Mieszkania w naszej inwestycji sprawdzą się również jako atrakcyjna lokata kapitału. Dookoła znajdziecie wszystko, co jest niezbędne do życia: szkoły, przedszkola, szpitale, sklepy i jeszcze więcej.