MASZ PYTANIA?    ZADZWOŃ+48 71 711 90 52
LUB WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
FORMULARZ KONTAKTOWY
Drogi Kliencie, wyraziłeś tylko niektóre z dostępnych zgód. Wyrażenie wszystkich zgód jest dobrowolne. Zwracamy jednak uwagę, że w celu wysłanie formularza należy zaakceptować wszystkie 3 zgody. W przypadku braku jakiejkolwiek zgody prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty w biurze sprzedaży. Dziękujemy!

* Wymagane pola

FORMULARZ JEST NIEPEŁNY

Wiadomość została wysłana

ZAMKNIJ

ZEBRA to taki trochę koń, ale jednak nie do końca. I taka właśnie jest nasza nowa inwestycja. Jej nowoczesna architektura z efektownymi czarno-białymi elewacjami sprawia, że Zebra to ekscytujące miejsce do życia. Tutaj zaznacie spokoju, nie rezygnując z bliskości centrum.

Przekazanie mieszkań:
III kwartał 2019 r.

Nieszablonowy projekt

Nasze mieszkania mają od 25 do 69 m², są rozkładowe i bardzo ustawne. Ale nie samym metrażem zebry żyją, lubią spędzać sporo czasu na zewnątrz. Dlatego mieszkania posiadają balkony, loggie, tarasy i przydomowe ogródki, a wszystko po to, byście mogli cieszyć się poranną kawą, stojąc w piżamie na świeżym powietrzu.

Nasza inwestycja jest idealna dla każdego, a w szczególności dla młodych ludzi, którzy marzą o własnym zacisznym miejscu na ziemi, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z dobrodziejstw miasta. Dla aktywnych zebr i zeberek mamy stojaki na rowery w garażu, gdzie Wasze rowery i motory będą zawsze bezpieczne i gotowe na fascynujące safari.