MASZ PYTANIA?    ZADZWOŃ+48 71 711 90 52
LUB WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
FORMULARZ KONTAKTOWY
Drogi Kliencie, wyraziłeś tylko niektóre z dostępnych zgód. Wyrażenie wszystkich zgód jest dobrowolne. Zwracamy jednak uwagę, że w celu wysłanie formularza należy zaakceptować wszystkie 3 zgody. W przypadku braku jakiejkolwiek zgody prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty w biurze sprzedaży. Dziękujemy!

* Wymagane pola

FORMULARZ JEST NIEPEŁNY

Wiadomość została wysłana

ZAMKNIJ

Echo Investment jest największym polskim deweloperem, który realizuje inwestycje w trzech sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych oraz budownictwie biurowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Od 2015 roku głównym akcjonariuszem Echo Investment jest grupa kapitałowa PIMCO-Oaktree-Griffin Real Estate, która należy do najbardziej dynamicznych i aktywnych podmiotów w branży nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej.

23 lata na rynku

150 tys. zadowolonych klientów

We Wrocławiu Echo Investment zrealizowała osiedle Przy Słowiańskim Wzgórzu, zlokalizowane w centrum Wrocławia przy ul. Jedności Narodowej oraz Pasaż Grunwaldzki – jedno z największych centrów handlowych we Wrocławiu.

W 2013 roku zakończyła się budowa dwóch etapów biurowca Aquarius Business House u zbiegu ulic Swobodnej i Borowskiej. Trwa również realizacja kolejnej inwestycji biurowej West Gate przy ul. Lotniczej.

Obecnie w sprzedaży jest także inwestycja Grota 111 zlokalizowana na Krzykach przy ul. Grota Roweckiego 111.

5100 oddanych mieszkań

130 oddanych inwestycji